Menu Zamknij

Drodzy Pacjenci NZOZ Przychodnia lekarska w Kruszynie

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w programach profilaktyki zdrowotnej spotkań z naszym personelem medycznym.

Higiena jamy ustnej dla dzieci i dorosłych

Zdrowy uśmiech to klucz do ogólnego dobrego samopoczucia! Odkryj tajniki utrzymania zdrowych zębów, cieszenia się świeżym oddechem i promiennym uśmiechem przez całe życie. Przygotujcie się na praktyczne wskazówki i ciekawostki!


Zdrowie kobiety – profilaktyka chorób nowotworowych

Dowiedz się, jakie proste nawyki i regularne kontrole mogą wpłynąć na redukcję ryzyka zachorowania oraz jak dbać o siebie każdego dnia. Zapraszamy do rozmowy o profilaktyce i świadomości zdrowia!


Otyłość – Choroba XXI wieku. Prawidłowe nawyki żywieniowe

Dowiedz się, jakie są kluczowe nawyki żywieniowe, które mogą wspomóc utrzymanie zdrowej wagi i wpłynąć pozytywnie na ogólne samopoczucie. Zapraszamy do rozmowy o zdrowym stylu życia i świadomych wyborach żywieniowych!


Laktacja – korzyści z karmienia piersią

Odkryjcie, dlaczego jest to nie tylko najlepszy sposób żywienia dla niemowlęcia, ale także jakie zdrowotne korzyści przynosi matce. Przyjrzymy się blisko temu pięknemu procesowi, który ma pozytywny wpływ zarówno na malucha, jak i na mamę.


Profilaktyka chorób krążenia

Odkryjcie z nami proste, codzienne nawyki, które wspierają zdrowie serca i obniżają ryzyko chorób układu krążenia. Przygotujcie się na praktyczne wskazówki i informacje, jak dbać o nasz najważniejszy mięsień. Zdrowie serca to klucz do pełni życia!


Pierwsza pomoc – uratuj komuś życie!

Dowiedz się, jak szybka i skuteczna reakcja w nagłych sytuacjach może być kluczowa. Zdobądź podstawowe informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy i stań się gotowy na ewentualne sytuacje, gdzie twoja reakcja może zrobić ogromną różnicę. Razem uczmy się, jak być bohaterem na co dzień!